• Намалена цена
  • Ново
Резолуцијата Автомобил Keychain Keyring Авто Метал Мажите Копче Синџир Додатоци за Субару Шкода БМВ Ауди Daihatsu Dodge Dacia Infiniti Jaguar
zoom_in

Резолуцијата Автомобил Keychain Keyring Авто Метал Мажите Копче Синџир Додатоци за Субару Шкода БМВ Ауди Daihatsu Dodge Dacia Infiniti Jaguar

DEN 417.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Резолуцијата Автомобил Keychain Keyring Авто Метал Мажите Копче Синџир Додатоци за Субару "Шкода" БМВ Ауди Daihatsu Dodge Dacia Infiniti Jaguar
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Тежина:
24g
Специјални Функции:
High-end keychain
Материјал Тип:
Легура
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Должина:
8.5cm
Бренд Име:
QYJSD
Објектот Дијаметар:
3.3cm

Слична стока во категоријата..