• Намалена цена
  • Ново
Цинк Легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Nissan Teana X-Trail Qashqai Забелешка Livina Sylphy Tiida Сончево Murano Авто Додатоци
zoom_in

Цинк Легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Nissan Teana X-Trail Qashqai Забелешка Livina Sylphy Tiida Сончево Murano Авто Додатоци

DEN 593.00 732.00

Износот
check Това е достапна


Цинк Легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Nissan Teana X-Trail Qashqai Забелешка Livina Sylphy Tiida Сончево Murano Авто Додатоци

Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
GPFORTYSIX
Материјал:
Топ цинк легура автомобил копче случај со кожа
Автомобил Производител:
за nissan
Број На Модел На:
NS01NA,NS02NA,NS03NA,NS04NA,
Погоден за автомобили 1:
За Nissan Teana X-Trail Qashqai Забелешка Livina Sylphy Tiida Сончево Murano
боја:
Црна,Кафеава
Пакет:
1*автомобил копче случај и 1*автомобил кожа keychain
Другиот модел:
Силиконски случај/Кожа

Слична стока во категоријата..