• Намалена цена
  • Ново
Цинк легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Peugeot 3008 5008 408 2008 308 508 За Citroen C4 C5 C6 C4L КАКТУС DS4 DS5L DS6 Elysee
zoom_in

Цинк легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Peugeot 3008 5008 408 2008 308 508 За Citroen C4 C5 C6 C4L КАКТУС DS4 DS5L DS6 Elysee

DEN 593.00 732.00

Износот
check Това е достапна


Цинк легура+Кожа Автомобил Копче Покрие Случај За Peugeot 3008 5008 408 2008 308 508 За Citroen C4 C5 C6 C4 L КАКТУС DS4 DS5 L DS6 Elysee


Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
GPFORTYSIX
Материјал:
Топ цинк легура автомобил копче случај со кожа
Автомобил Производител:
За PEUGEOT/CITROEN
Број На Модел На:
BZ01NA,BZ02NA,
Погоден за автомобили 1:
За Peugeot 3008 5008 408 2008 308 508
Погоден за автомобили 2:
За Citroen C4 C5 C6 C4L КАКТУС DS4 DS5L DS6 Elysee
боја:
Црна,Кафеава
Пакет:
1*автомобил копче случај и 1*автомобил кожа keychain
Другиот модел:
Силиконски случај/Кожа

Слична стока во категоријата..