• Ново
Флип Виткање Копче Случај Силикони Случај За Форд Фокус 3 4 MK3 MK4 Fiesta Kuga Избега Ecosport Покрие Фоб 3 Копчиња за Заштита на Школка
zoom_in

Флип Виткање Копче Случај Силикони Случај За Форд Фокус 3 4 MK3 MK4 Fiesta Kuga Избега Ecosport Покрие Фоб 3 Копчиња за Заштита на Школка

DEN 37.44

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Силика гел Боја : Црна, Црвена, Светло розева боја, Светло сина, Темно сина Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме

Бренд Име:
VOMRCA
Материјал Тип:
Силика Гел
Материјал Тип:
Силикони
боја:
Црна, Црвена, Светло розева боја, Светло сина, Темно сина
Погоден за автомобили:
За Форд Фокус 3 MK3 Mondeo Fiesta Kuga Избега Ecosport
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Слична стока во категоријата..