• Намалена цена
  • Ново
Висококвалитетна кожа копче за капакот Keychain за FIAT Panda Stilo Punto Doblo Гранде Браво 500 Ducato 3 копчето starline a91
zoom_in

Висококвалитетна кожа копче за капакот Keychain за FIAT Panda Stilo Punto Doblo Гранде Браво 500 Ducato 3 копчето starline a91

DEN 195.00 238.08

Износот
check Това е достапна

функција : Име на Производ : Автомобил копче за капакот (само еден кожата) Материјал : Кожа Боја : Црна / Кафеава / Кафе Боја Пакување : 1 парче Користи : декоративни заштита клуч, анти-корозија, Инсталација Белешки : Чистење на површината на телото, чувајте го сув, лесно да се инсталира без дупчење без штета Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред вас, тогаш купи добар производ атрибут, во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики се исти како и клучевите од колата сигурни да се купи! Ви благодариме

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
Црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Fiat 500
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
чиста боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Слична стока во категоријата..