• Намалена цена
  • Ново
Заменлив Гроздобер Метал Божиќ Стакло Cabochon Празно Поставување Keychains Копче Прстен DIY Персоналните Накит Наоѓање
zoom_in

Заменлив Гроздобер Метал Божиќ Стакло Cabochon Празно Поставување Keychains Копче Прстен DIY Персоналните Накит Наоѓање

DEN 61.00 84.48

Износот
check Това е достапна


Заменлив Гроздобер Метал Божиќ Стакло Cabochon Празно Поставување Keychains Копче Прстен DIY Персоналните Накит Наоѓање

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Метал
Точка име :
Заменлив Стакло Cabochon Празно Поставување Копчето Прстен&Keychains
Парична казна или Моден:
Моден
Стакло Големина :
Одговара 25mm
Објектот Форма:
Божиќ
Тип На Објект:
клучни синџир
боја:
Сребро.
Пакување:
1 Парче
користат за:
DIY Подароци Накит Шарм KeyChains&Копче Прстен
Други:
DIY Слика стакло pendant Mandala Keychain
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..