• Намалена цена
  • Ново
TAFREE Гроздобер Машина за Шиење Слика за повикување прстен Машина за Шиење Keychain Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain Накит SM35
zoom_in

TAFREE Гроздобер Машина за Шиење Слика за повикување прстен Машина за Шиење Keychain Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain Накит SM35

DEN 49.00 96.00

Износот
check Това е достапна

TAFREE Гроздобер Машина за Шиење Слика за повикување прстен Машина за Шиење Keychain Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain Накит SM35 производ слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Метална боја:
Родиум Позлатен,Антички Бронза Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SM35
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стакло Cabochon Големина:
25 mm
Тежина:
About 30 g
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Наслов:
Златна keychain
Круг големина:
28 мм Надвор Кол.
Pendant Големина:
Околу 30 mm Во Кол.

Слична стока во категоријата..