• Намалена цена
  • Ново
MQCHUN 2018 Мини Тетоважа Машина Тетоважа Снабдување Keychain Клуч на Носителот Панк Стил Pendant Украс За Мажи Жени Подарок -50
zoom_in

MQCHUN 2018 Мини Тетоважа Машина Тетоважа Снабдување Keychain Клуч на Носителот Панк Стил Pendant Украс За Мажи Жени Подарок -50

DEN 110.00 216.00

Износот
check Това е достапна


MQCHUN 2018 Мини Тетоважа Машина Тетоважа Снабдување Keychain Клуч на Носителот Панк Стил Pendant Украс За Мажи Жени Подарок -50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 3.4*6.8 cm Тежина : 45g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Бренд Име:
MQCHUN
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
G-240
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
тетоважа машина
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
keychain
Шема:
тетоважа машина
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок

Слична стока во категоријата..