• Намалена цена
  • Ново
1pair Неколку САКАМ СТЕ Љубители Keychain Пријатна Куќа Тип Неколку Клучни Синџир Сувенири Денот на Вљубените Подарок направен Со Љубов Дома
zoom_in

1pair Неколку САКАМ СТЕ Љубители Keychain Пријатна Куќа Тип Неколку Клучни Синџир Сувенири Денот на Вљубените Подарок направен Со Љубов Дома

DEN 37.00 44.64

Износот
check Това е достапна


Материја l : Алуминиумски
Боја : Сребрена
Куќа Големина : 2.3 см*3.4 cm
Вкупна Должина : 8.7 cm
Функција :
Корисна алатка за вас да организатор на вашите клучеви во јамка.
Исто така, може да биде како украс за детали вашата торба или друг уред, како сакате.
Неколку дизајн што е одлично за љубителите употреба .
Пакетот вклучува :
1 Пар на Keychain(2 Парчиња)
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
8414
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Клучни Синџири
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Функција:
/

Слична стока во категоријата..