• Ново
1 Пар=2 парчиња Слатки Компјутерски Глушец Тастатура Keychain Метални Букви Keyring денот на Вљубените Љубовник Копче За Роденденски Подарок
zoom_in

1 Пар=2 парчиња Слатки Компјутерски Глушец Тастатура Keychain Метални Букви Keyring денот на Вљубените Љубовник Копче За Роденденски Подарок

DEN 53.28

Износот
check Това е достапна


Стилски Романтична Смешно Тастатура, Глушец во Облик на Копче Прстен Trinket Валентин Подароци 1pair
Функција
100% сосема нов и висок квалитет
Посебен дизајн кој го прави овој љубовник копче синџир совршен подарок на вљубените
Мазна површина
придружник на вашиот копчињата
Голем нагласување на вашиот клуч синџир
Совршен избор за неколку или љубовници
Материјал : Цинк Легура.
Прстенот со дијаметар : 3 cm прибл
Глувчето вкупна должина : 3.2 cm
Тастатурата вкупна должина : 4 cm
Боја : Сребрена
Пакет содржина :
1 Pair x Глувчето Тастатура Копче Синџир
12288 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Бренд Име:
JETTING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
Љубителите keychain
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..