• Намалена цена
  • Ново
Bonsny Акрилик Аниме ноќта на Вештерките Черепот Дама Копче Синџири Keyrings За Жените Девојка Торба Чанта Автомобил Дами Pendant Чанта Шарм ПОДАРОК
zoom_in

Bonsny Акрилик Аниме ноќта на Вештерките Черепот Дама Копче Синџири Keyrings За Жените Девојка Торба Чанта Автомобил Дами Pendant Чанта Шарм ПОДАРОК

DEN 136.00 227.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
bonsny
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
AK467
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Метална боја:
Родиум Позлатен
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
боја:
multicolor
Тежина:
14.0 g
клучни прстен дијаметар:
22mm
Стил:
Симпатична Животно копче синџир
вкупна должина:
155mm
Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Стилови:
торба шарм
Метали Тип:
Platinum Позлатен
Големина:
40mm x 28mm Шарм големина приближно 1.57високи & 1.10 ширина

Слична стока во категоријата..