• Намалена цена
  • Ново
Самовилска Гроздобер Rottweiler Keychains Антички Сребрен Антички Бронза Rottweiler Копче Синџири Keyrings Животни Миленичиња Куче Накит
zoom_in

Самовилска Гроздобер Rottweiler Keychains Антички Сребрен Антички Бронза Rottweiler Копче Синџири Keyrings Животни Миленичиња Куче Накит

DEN 793.00 1391.52

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
K206
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker,Порака За Потсетување
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
САМОВИЛСКА

Слична стока во категоријата..