• Намалена цена
  • Ново
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер черепот бул вол ѕвезда глава 32*26mm антички сребрен pendant
zoom_in

нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер черепот бул вол ѕвезда глава 32*26mm антички сребрен pendant

DEN 45.00 47.52

Износот
check Това е достапна

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Бренд Име:
si xiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..