• Намалена цена
  • Ново
20Pcs/пакет Обоени Мини Дрво Клип Фото Албум Home Office Партија ги Красат Пролет Клипови со коноп Јаже
zoom_in

20Pcs/пакет Обоени Мини Дрво Клип Фото Албум Home Office Партија ги Красат Пролет Клипови со коноп Јаже

DEN 119.00 129.60

Износот
check Това е достапна


20 Pcs/пакет Обоени Мини Дрво Клип Фото Албум Home Office Партија ги Красат Пролет Клипови со коноп Јаже
Големина : околу 3,5 см * 0.7 cm
Тежина : 50g/пакет
Цената е за 1pack = 20pcs со коноп јаже
Најдобар начин за да го користите овој клип е да се направи слика на ѕидот.
- -_- - - -_- - - -_- - - -_- -

Бренд Име:
Aikeen
Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
Клипови
Тип:
пролет клип
Магнетно:
No

Слична стока во категоријата..