• Ново
12pcs/многу ВРВЕН КВАЛИТЕТ Позлатен Розова Хартија Клипови Сакура Хартија Игла Ознака Метал Мемо Клип Канцелариски Цутот на Црешни Кутија Клип
zoom_in

12pcs/многу ВРВЕН КВАЛИТЕТ Позлатен Розова Хартија Клипови Сакура Хартија Игла Ознака Метал Мемо Клип Канцелариски Цутот на Црешни Кутија Клип

DEN 141.12

Износот
check Това е достапна

Electroplating светло розова, нежен CNC свиткување процес
Совршен цвет форма, еластична метал, без деформација
Исклучителна црна кожа за на кутија за пакување, позлатени проѕирен одредување на појас
1 парче = 1 кутија = 12 парчиња
Боја : розева
Големина : 26mm
Материјал Технологија : Метал + Позлата
Применливи прилики : Подароци Фестивали Канцеларија учење DIY креативност Хартија клипови Ознака на Производот промоции Спомен подароци Канцелариски материјал....
пакување листа :
12 * Цреша Paperclip
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Слична стока во категоријата..