• Намалена цена
  • Ново
1 Пар Pinksee Кристал Двојно Двострано Обетки За Жените Домот Уши Пирсинг Накит Додаток Партија Подароци
zoom_in

1 Пар Pinksee Кристал Двојно Двострано Обетки За Жените Домот Уши Пирсинг Накит Додаток Партија Подароци

DEN 90.00 126.24

Износот
check Това е достапна


Опис
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Предмет тип : Клипот Обетки
Материјал : Алуминиумски
Боја : 3 Бои Количина : 1 Пар Обетки Пакет Се Вклучени : 1 Пар Обетки
Забелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од
многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
За Плаќање
1. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.
2. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати.
3. За голема цел ќе бидат понудени за екстра попуст од се да ни се јавите.
4. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа.
Враќање
1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,
целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.Ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.
Превозот
1.Ние брод на светот.
2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Се надевам дека ќе може да се разбере.
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.
Подолу е стандард превозот време резиме, Канада се повеќе време да пристигне, обично од 30 дена повеќе.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.50%
23.30%
3.20%
1%
Целосна Наплата
Австралија
Пристигнуваат го оценувате
2%
14.70%
28.20%
37%
18%
Целосна Наплата
Велика БРИТАНИЈА
Пристигнуваат го оценувате
2%
10.50%
42.30%
39.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0.00%
18.20%
31.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.20%
47.40%
30.50%
4.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Материјал:
Легура
Тип На Објект:
моден накит
Нови:
Клипот Обетки
боја:
3 бои
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
дизајн:
Кристал Двојно Двострано Студ Обетки
копче:
boucle d'oreille
Копчиња:
Brinco,bijoux,Pendiente,Клип де oreja
жешка:
обетки за жени

Слична стока во категоријата..