• Ново
ZENHOSIT 0.5-6.0mm2 Crimping Клешти за Кабел Секачи Мрежа Алатки Crimper AWG 22-10 Терминали Ratcheting Crimp Клешти
zoom_in

ZENHOSIT 0.5-6.0mm2 Crimping Клешти за Кабел Секачи Мрежа Алатки Crimper AWG 22-10 Терминали Ratcheting Crimp Клешти

DEN 875.52

Износот
check Това е достапна


0.5-6.0mm2 Crimping Клешти за Кабел Секачи Мрежа Алатки Crimper AWG 22-10 Терминали Ratcheting Crimp Клешти Спецификација : Опсег на apliacation : 0.5 mm⊃2;, 2,5 mm⊃2;, 4.0 mm⊃2;, 6.0 mm⊃2; Suittable за : крајот ракави Материјал : Метал Опис : 1. Во согласност со ергономски се справи со дизајн и обезбедува удобен зафат feling, повеќе convemnient операција. 2. На трудот-заштеда на ratchet уредот, лесно ракување, јасно crimping ефекти. 3. Се применува за да го завршите-sleeve 4. Малата големина, едноставна операција и заклучување-контролирани вклучете се обезбеди endurablity и добри перформанси. 5. Дизајниран се справи со оптимална позиција , преносни & компактна структура и ергономски се справи со дизајн се намали заморот степен за време на вашиот манипулација Пакет се Вклучуваат : 1 x Високо Квалитетна Професионална Заклучување Crimping Притиснете Клешти Алатки
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
Feed Врати
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Тип:
Заклучување Клешти
Бренд Име:
ZENHOSIT
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Се Справи Со Стил:
Свиткана
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
717KK01
Материјал:
Метал
Опсег на apliacation:
0.5mm2, 2.5mm2, 4.0mm2, 6.0mm2, 22~10AWG
Suittable за:
крај-sleeve
Материјал:
Метал

Слична стока во категоријата..