• Ново
2018 Црвено Џез Танц Носии За Дама Жените Бар Dj Танчери Bodysuit Фаза Хип хоп, Џез Облека Секси Шоу Пејач Bodysuit I301
zoom_in

2018 Црвено Џез Танц Носии За Дама Жените Бар Dj Танчери Bodysuit Фаза Хип хоп, Џез Облека Секси Шоу Пејач Bodysuit I301

DEN 1344.00

Износот
check Това е достапна


Големина S, за биста : 80 cm,половината : 66 см,хип : 82 см
Големина M за биста : 84 см,половината : 70 см, хип : 82 см
Големина L за биста : 88 cm,половината : 74 см, хип : 82 см

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Број На Модел На:
DQI301
Бренд Име:
Танц Кралица
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Материјал:
Модални,Spandex
Пол:
Жените
боја:
Пинк
За:
Дама,женски
Вклучуваат:
1*Леотар
способен да:
Бар,Dj танчерка,Пејачка,Џез
Име:
Џез Танц Костим

Слична стока во категоријата..