• Ново
(200pcs/многу) трговија на големо празно обичен платно tote памук торба
zoom_in

(200pcs/многу) трговија на големо празно обичен платно tote памук торба

DEN 35904.00

Износот
check Това е достапна


Tote памучна вреќа, 200 парчиња/многу, торба големина 40x40cm (16x16")
Цената е празно обична памучна шопинг торба без лого.

Треба прилагодено лого памук шопинг торба? 100 парчиња цел, 500 парчиња цел,
Празно tote памук торба фотографија за да го покажува само
Подолу е прилагодена памук шопинг торба со логото пример за повикување само
Обичај tote памучна вреќа со 1 боја логото печатени на торба (за референца само)
Кориснички tote памучна вреќа со 2 бои на логото печатени на торба (за референца само)
Personlize памук шопинг торба со шарени логото печатени на торба (за референца само)
Исто така, можеме да ги испечатите вашите слика дизајн на целата пред торба(нема печатење област limination),контактирајте со нас
Ние може да додадете патент ,botton на вашата шопинг торба ако е потребно, како и внатре во џеб и внатрешната обвивка,специфични дополнителни трошоци, контактирајте со нас!

Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памучна Ткаенина Платно
Број На Модел На:
CCB-C16
Стил:
националната
Бренд Име:
WAYAZK
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
Платно
торба големина:
40x40cm (16x16)

Слична стока во категоријата..