• Ново
Компатибилен висок квалитет на ласерски тонери ресетирате чип за OKI ES7411 печатач рефил кертриџ 44318617~44318620 Топла продажба
zoom_in

Компатибилен висок квалитет на ласерски тонери ресетирате чип за OKI ES7411 печатач рефил кертриџ 44318617~44318620 Топла продажба

DEN 192.00

Износот
check Това е достапна


Компатибилен висок квалитет на ласерски тонери ресетирате чип за OKI ES7411 печатач рефил кертриџ 44318617~44318620 Топла продажба
Предност Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години Квалитет : Голем обем фабрика силна поддршка Гаранција : 1 : 1 да го замени било неисправни производи предизвикани од нашите произведени Конкурентна цена : Заштеда до 70% Брза испорака : Сите налози ќе бидат брод во рок од 24 часа од DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS итн. Снабдување способност : 100,000 компјутери/месец
Основните технички параметри :
Компатибилен висок квалитет на ласерски тонери ресетирате чип за OKI ES7411 печатач рефил кертриџ 44318617~44318620 Топла продажба
Потекло
Кина
Боја
К/C/M/Y
Верзија
Не ограничена област
Принос
Б.К : 10 K C/M/Y : 5 K
Модел На Печатач
ES7411
Тонер Кертриџ Модел
ES7411
Гаранција : 1 : 1 замена на неисправни оние!
Детали
Производ Семејство Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен за NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Зошто да го одберете нас? Висок квалитет со многу конкурентна цена, не треба да се споредуваат.Ги зачувате вашите трошоци!! Целосна производи линија за да го зачувате вашето време и енергија,нема потреба да се најде насекаде!! Најдобра услуга за да ви даде најдобри купување искуство!
Сертификат
Пакет
Повратни информации од корисниците Дојде во рамките на наведените време на испорака и беше како што е опишано. Се користи еден досега и тоа функционира како што треба. Многу задоволство.Крег(Од ПЛ,САД) Сигурен компанија сериозни, и убави луѓе .. Massimo(Од Ромите,Италија) Многу добра продавачот. Лесен и безбеден шопинг, јас препорачувам тоа.Yanko(Од Варна, Бугарија) целосен и вистински опис на објектот. Одлична комуникација. Zhanna(Од САД) Verry Добра услуга+++++++++++++++++++++++Роџер(Од Канада) Цена добро. Брза испорака (ЕМС пост да Русија (Kaliningrad) 13 дена. Ви благодариме за exellent работа! Zaicev(Од Русија)
Гаранција 2 години од датумот на купување Неисправни помалку од 0.1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чип
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволни ! Ние ќе биде многу gratefull за вашата поддршка!
Повеќе загрижени за нашиот тонер чипс или други печатач делови,ве молиме не двоумете се да истрага сега !.

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
ES7411
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
OKI
печати принос:
Б.К
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел На Печатач:
ES7411
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
кертриџ модел:
44318617~44318620

Слична стока во категоријата..