• Ново
45K 52D3X00 523X Тонер чип за Lexmark MS811 MS812 ANZ / АП / ВО ласерски печатач тонер кертриџ рефил
zoom_in

45K 52D3X00 523X Тонер чип за Lexmark MS811 MS812 ANZ / АП / ВО ласерски печатач тонер кертриџ рефил

DEN 1910.40

Износот
check Това е достапна


45 K 52 D3 X00 523 X Тонер чип за Lexmark MS811 MS812 ANZ / АП / ВО ласерски печатач тонер кертриџ рефил
Нашата предност
1. Богато искуство во пазарот за развој, маркетинг, кориснички услуги
2. Професионалните на тонер чипс повеќе од 10 години
3. Капацитет достигна на 10,000,000/ месец.
4. Строга контрола на квалитетот на системот, секој чип ќе бидат тестирани потоа со брод од
5. Конкурентна цена со стабилен квалитет
6. ROHS Сертификација Примени
7. Секој стоки брод во рамките на 1-3 работен ден по уплатата.
8. Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%
9. Целосната по продажба на услуги, 1 : 1 за замена, секогаш кога постои дефект на еден.
10. Помала од 0,3% неисправни го оценувате
Начин на плаќање :
1. Начин на плаќање : со Кредитна Картичка, Money Booker, Банкарски Трансфер, Зачувам.
2. Ве молиме да се направи целосна исплата во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот спис и се согласувате да трансакција услови пред да го купат.
Превозот термини :
1. Брод Преку : Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX
2. Брод од : 3-5 дена, по добиено вашето плаќање.
3. Transit Time : Кина Пост Воздух Mail : прибл 25-38 работни дена.
EMS : прибл 5-15 работни дена.
DHL, UPS-от, ТНТ,FEDEX : околу 3-8 работни дена.
4. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е како брод надвор.
5. Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји, продавачот не е одговорен за било какви такси кои ги наплаќа извоз земји.
Политика На Враќање :
Ако на купувачот се најде тоа е материјално различни од описот кога предмети пристигна, ние ќе го прифати наплата или замена на предметот. Купувачот треба да не известите во рок од 3 дена од денот на приемот да се здобијат со Враќање или Замена за ставање во Промет. Стоката мора да се врати како добра состојба како оригиналот. Откако ќе ги примите се враќа, ние ќе го замените за друг или да ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА!
Мора да контактирате со нас пред да се врати на точка назад, а ние победивме?т наплата на превозот обвиненија и нема да плаќаат за превозот цена назад кон нас, освен за проблеми се предизвикани од нашата продавница!
Превозот обвиненија
се неповратните. Следниве белешки се применува на нарачки каде што клиентите
добија бесплатен превозот : Корисниците добиваат бесплатен превозот ќе се кредитираат на
целосна набавка цената на сите производи се врати превозот ако целата своја цел е
се врати за враќање на средствата.
Наплата :
Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платени во рок од 7-15 дена на нашата приемот на нивното враќање.

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Број На Модел На:
MS811/MS812 ANZ/АП/ВО
Структура:
Тонер Кертриџ
кертриџ модел:
52D3X00 (523X)
Се користи за печатење Модел:
MS811/MS812 ANZ/АП/ВО
боја:
BK
Принос:
45k
сертификација:
ROSH
Стоковните:
тонер чип за Lexmark
испорака:
1-3 дена по плаќање
Пакет:
анти-статички торба,individial пакување
Гаранција:
100% наплата и да се замени ако е потребно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..