• Намалена цена
  • Ново
10Pcs/Многу Расположливиот Катетер Еден Комора Masturbator Мало Dilator се Протега Пенисот Plug Секс Играчки За Мажи Катетер Звуци
zoom_in

10Pcs/Многу Расположливиот Катетер Еден Комора Masturbator Мало Dilator се Протега Пенисот Plug Секс Играчки За Мажи Катетер Звуци

DEN 182.00 239.52

Износот
check Това е достапна


10 Pcs/Многу Расположливиот Катетер Еден Комора Masturbator Мало Dilator се Протега Пенисот Plug Секс Играчки За Мажи Катетер Звуци Опис на Боја : како на сликата Материјали : медицински силикони Димензии : Дијаметар од 4mm,4.7 мм,5.3 mm, Изберете (ве молиме оставете порака за нас која големина сакате ) Пакет се вклучуваат : 1 компјутер *Силиконски Катетер Забелешка : тоа е на цена за 1 компјутер . 1. Подмачкување : Пред латекс катетер вметнување, потребни медицински лубрикант за подмачкување. Супер-лизгава латекс катетер вметната пред првиот целосно да се навлажни со стерилна вода, која достигна супер-лизгава ефект, без употреба на лубриканти. 2, вметнете : на катетер подмачкано внимателно вметната во мочниот меур (каде урината е испразнета), потоа вметнете 3cm. 3, вода : Одржи на вентил за да се покрие помош на шприц без игла принудена на вентил, отценети износ на стерилна вода инекција, а потоа нежно се повлече од катетер, така што прошири мочниот меур картичка писмо до мочниот меур. 4. Отстранете : Кога отстранување на катетер може да се вметнат во вбризгување метод со празен шприц барел вентил нека природни испуштање на вода, или се намали за отстранување на катетер цевка тело по брза дренажа.
Купувачот Читање 1. Ве молиме да забележите производот детали пред цел. 2. Ако парцела donot пристигнување во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако парцела donot пристигнување. 3.Ако можете да добиете на парцела,но donot се допаѓа, pls контактирајте со нас, ние ја прифати враќањето кон нас. 4. Трговија на големо е добредојден, можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред, оставете порака на нас,ние ќе се прилагоди на најдобра цена пред да плаќање. 5. Капка Шопинг е достапна, ако се откажат од превозот, продавачот. ние ќе ви даде многу добра цена. Пакет & Превозот 1 ) P закуп бидете сигурни дека вашата адреса( име,адреса,zipcode и телефон) е точен кога купување, или да се поправи тоа пред исплата. ние не можете да ги промените приемот на адреса по породувањето. 2) точки ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работен ден откако уплатата примена. 3) доколку наредбата помалку од 10 долари ,ние ќе го испрати предметот од страна на не забележа објавување ,ако цел повеќе од 10 долари превозот од Кина Пост Воздух Mail. трговија на големо големи парцели ќе испрати брза испорака метод на курирската служба DHL/EMS, зависи од клиентот побарувачката. 4) по потпишан на стоки, ве молиме да ја потврдите нарачката и да ја напуштат повратни информации за Aliexpress. 5) Кина Пост Воздух Mail Нормално тоа трае 4-8 недели; превозот во Русија обично 6-8 недели, превозот од Експрес зема 7-18 работни денови за испорака време да пристигне дестинација; 6) Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас.

Големина:
Size 4mm, Size 4.7mm, Size 5.3mm
Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
Возрасни Дневник
Број На Модел На:
BN1309
боја:
Јасно
Пакет:
Дискретен
Големина:
3 изберете Големина за
Стил:
Медицински Катетер Звуци Секс Производи За Човекот

Слична стока во категоријата..