• Ново
студија светилка кат светлина нов кат светилка Swan 6 дена Светлина подот светилка спалната соба светилка дневна соба светлата
zoom_in

студија светилка кат светлина нов кат светилка Swan 6 дена Светлина подот светилка спалната соба светилка дневна соба светлата

DEN 18624.00

Износот
check Това е достапна

Светлината Тело главен материјал : Железо
Сенка главен материјал : Железо
Извор на светлина : халоген LED светилки
Процес : Хром
Бројот на извори на светло : 6
Irradiated област : 15 квадратни метри-30 m
Дали светилки со извор на светлина : земете извор на светлина
Моќност : 16 W (вклучувајќи) -20 W (inclusive)
Примена на просторот : Дневна соба јадење во кујна ден спална соба
Стил : Едноставен Модерен
[6] тип на глава светилка Swan
[боја] бело / Црна / црвена / gold / Хром
[извор] 6*G4 светилка светлина
[size] 350*1700 MM
[пакување] пет krabičkách, кревка стоки се пакуваат во дрвени предмети, за да се обезбеди превоз за безбедност. Обезбедување на квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи!

Абажур Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сребрена, Златна
Тип На Објект:
Кат Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
До & Долу
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Број На Модел На:
2FERS3G
Гаранција:
A1
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
A1D
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
База Тип:
G4
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Кат Светилки
Модел:
007

Слична стока во категоријата..