• Намалена цена
  • Ново
Моден Бутик Значка носителот 10 парчиња Проѕирна
zoom_in

Моден Бутик Значка носителот 10 парчиња Проѕирна

DEN 123.00 136.32

Износот
check Това е достапна

Материјал : Пластика
Вкупно : 9.3 x 7cm / 9.1 cm x 7.1 cm
Погоден за Картичка Големина : 8.5 x 5.5 cm / 8.6 cm x 5.6 cm (L W)
Нето тежина : 115g
Боја : Транспарентна
Пакет Содржина : 10 x идентификациона исправа носителот
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Материјал : Пластика
Вкупно : 9.3 x 7cm / 9.1 cm x 7.1 cm
Погоден за Картичка Големина : 8.5 x 5.5 cm / 8.6 cm x 5.6 cm (L W)

Бренд Име:
WOVELOT
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители

Слична стока во категоријата..