• Намалена цена
  • Ново
12 Бои Шминка Мат Кармин На Усните Водоотпорен Навлажнувачки Усна Стап Усна Убавина Козметика Топла
zoom_in

12 Бои Шминка Мат Кармин На Усните Водоотпорен Навлажнувачки Усна Стап Усна Убавина Козметика Топла

DEN 61.00 81.12

Износот
check Това е достапна


12 Бои Шминка Мат Кармин На Усните Водоотпорен Навлажнувачки Усна Стап Усна Козметика, Убавина
Карактеристики :
Тип : Кармин
Корист : Водоотпорен / Водоотпорен
НЕТО WT : 3.8 г
Големина : Полна Големина
Боја : Како на објект прикажани
Количина : 1pc Кармин
Карактеристиките на овој кармин е Не-стап купот ,не се фаќа за исклучување.сомот мат површина ,користете Маслиново масло или испуштање шминка масло да се празни.
Тоа е апсолутно безбеден за вас да ги користите.
Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од слика

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Корист:
Долготрајни
НЕТО-WT.:
3.8 г
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Кармин
Количина:
1pc
Состојка:
Како што е прикажано
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
xxx
Тип:
Кармин

Слична стока во категоријата..