• Ново
Голема Промоција на Атрактивни Портокал Балтички Amber925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/8 Инчи TK28
zoom_in

Голема Промоција на Атрактивни Портокал Балтички Amber925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/8 Инчи TK28

DEN 806.40

Износот
check Това е достапна


Голема Промоција на Атрактивни Портокал Балтички Килибар 925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/8 Инчи TK28

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
tk28
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
Килибар
боја:
Портокал
Тежина:
65CT
Должина:
54mm
Камен големина:
22x16mm

Слична стока во категоријата..