• Намалена цена
  • Ново
Зелена Кристал Долги Обетки Претерани Бисер Лав Главата Капка Dangle Обетки
zoom_in

Зелена Кристал Долги Обетки Претерани Бисер Лав Главата Капка Dangle Обетки

DEN 194.00 317.76

Износот
check Това е достапна


Зелена Кристал Долги Обетки Претерани Бисер Лав Главата Капка Dangle Обетки
Функција : Славна личност Стил Лав Главата Шарм Капка Обетки Прободен Обетки, со 7 Зелени Кристали Метал Капка, Луксузни Злато-Тон, и Мода и Модата. Хип-Хоп бижутерија, Домот Нежен Накит, Материјал : Алуминиум&Кристали, Боја : Зелена, Големина : 8×1 см/3"×0.4" со 7 Зелени Кристали Капка, Количина : 1 Пар. Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар X Обетки .
Ако има било каков проблем со производот превозот плаќање итн,контактирајте со нас пред да оставајќи ни повратни информации, ве молиме.
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет започнува Детали Продавачот Оценка.
Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Angelady
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
7HH1100576
Стил:
Hyperbole
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Легура&Кристали,
Големина:
8*1 cm/3*0.4
Точка име :
Dangle Обетки

Слична стока во категоријата..