• Намалена цена
  • Ново
CSJA Гроздобер Геометриски Природен Камен Црна Школка ЧЕТКА Мушка Капка Обетки за Жените Уво Приврзоци Dangle Обетки Накит за Подарок E842
zoom_in

CSJA Гроздобер Геометриски Природен Камен Црна Школка ЧЕТКА Мушка Капка Обетки за Жените Уво Приврзоци Dangle Обетки Накит за Подарок E842

DEN 98.00 140.64

Износот
check Това е достапна


Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.03937 инч.
2). Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали.
3). Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
4). Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.
5). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. ) кога ќе се направи исплата.
6). Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн. Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет, ве Молиме контактирајте со нас.
7). Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царински давачки. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена.
8). Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA Гроздобер Геометриски Природен Камен Црна Школка ЧЕТКА Мушка Капка Обетки за Жените Уво Приврзоци Dangle Обетки Накит за Подарок E842
Име На Производ :
Природна Мајка на Перл Шел Монистра Капка Dangle Кука Обетки
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Обетки Pendant Функција :
Природни Уникатна Боја + Школка Монистра + Гроздобер Стил
Функција :
Исцелување , Реики , Чакра , Среќа
Earring Pendant Големина На :
Околу 5 x 2.1 x 0.2 cm
Обетки Боја :
Природни Монистра со Уникатна Боја , Боја Случаен Испорака
Продажба На Владата :
Retail & Трговија На Големо
Обетки Со Користење На :
Роденденски Подароци , Божиќ Подароци , Валентин Подароци , Забава , Одмор
Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да нарачате , слики само за референца , а не вистинската големина.
2. Природни Монистра со Уникатна Боја , Боја Случаен Испорака
Пад На Превозот :
Прифатливи. Пратката ќе биде со следење на број што може да се следи од Интернет ако цел преку 7
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E842
Материјал:
Школка
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
CSJA Накит
Име на производ:
Природна Мајка на Перл Шел Монистра Капка Dangle Кука Обетки
Обетки Pendant Функција:
Природни Уникатна Боја + Школка Монистра + Гроздобер Стил
Earring Pendant Големина:
Околу 5 x 2.1 x 0.2 cm
обетки тежина:
Околу 5.3 g
Обетки Со Користење На:
Роденденски Подароци , Божиќ Подароци , Валентин Подароци , Забава , Одмор
обетки стил:
Гроздобер , Бохемски , Ретро , Класичен , Модниот Бренд , Рок , Панк
Обетки Боја:
Природни Монистра со Уникатна Боја , Боја Случаен Испорака
Обетки Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
Продажба На Чекање:
retail & трговија на големо
фабрика:
CSJA Сонце Накит

Слична стока во категоријата..