• Намалена цена
  • Ново
Ajojewel ААА Кубни Циркон Голем Круг Обетки Dropshipping За Жените накит Boucle D Oreille
zoom_in

Ajojewel ААА Кубни Циркон Голем Круг Обетки Dropshipping За Жените накит Boucle D Oreille

DEN 160.00 188.16

Износот
check Това е достапна


Име : Ajojewel ААА Кубни Циркон Голем Круг Обетки Dropshipping За Жените накит Boucle D Oreille
Материјал : Месинг + Кристал + ААА Кубни Циркон + 925 Фунта Сребро Обетки Иглички
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
AJOYELM-1500
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Ajojewel
Метали Тип:
Бакар
Големина:
7.5*5CM
Материјал:
S925 Фунта Сребро Обетки Иглички
Круг круг diamater:
5cm

Слична стока во категоријата..