• Намалена цена
  • Ново
Qingmos Поставен на Голем 55*17MM Капка Природни 8-10мм Розова Dangle Бисер Earring со позлатен сребрен кука-ear301 Бесплатен Превозот
zoom_in

Qingmos Поставен на Голем 55*17MM Капка Природни 8-10мм Розова Dangle Бисер Earring со позлатен сребрен кука-ear301 Бесплатен Превозот

DEN 357.00 576.00

Износот
check Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Поставен на Голем 55*17 MM Капка форма Dangle Earring со природни 8-10мм Пинк бисер & сребрена позлатен кука-ear301 Сте понудата Шармантна капка earring,на earring е голем пад обликот,големината е 55*17mm, природна розова капка бисер во пад,бисер големина за 8мм да 10мм,супер сјај,многу Шармантна, на сите метални се позлатен сребрен,
Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат!
Не Пропуштајте ја!
Опис : Работи :
ПРОДАЖБА Поставен на Голем 55*17 MM Капка форма природни 8-10мм Пинк бисер Dangle Earring со позлатен сребрен кука-ear301 Дијаметар : пад големина околу 55*17mm,бисер големина околу 8 до 10мм Студ : Stering позлатен кука Облик/ Боја : капка / Розова S/N : Ear301 Состојба : Brand New, Никогаш не Носат Сличен Објект кликнете тука за детали>Повеќе обетки ear300>white ear301>розова ear302>црна ear303>пурпурна ear304>white ear305>розова ear306>црна кликнете тука за детали>Повеќе обетки
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Нашите пакување е кинески подарок кутија(Погледнете во фото).
Од овој подарок кутија, Не е обичен воздух mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ear301
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
55*17mm
боја:
Пинк
Материјал Тип:
слатководни бисер
Обетки Тип:
dangle обетки
Главниот Камен:
бисер
бисер големина:
8-10мм

Слична стока во категоријата..