• Ново
Голема Промоција Прекрасно Виножито Оган Mystictopaz Amethyst925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жени 1 5/8 Инчи TK06
zoom_in

Голема Промоција Прекрасно Виножито Оган Mystictopaz Amethyst925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жени 1 5/8 Инчи TK06

DEN 729.60

Износот
check Това е достапна


Голема Промоција Прекрасно Виножито Оган Мистика топаз Amethyst925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жени 1 5/8 Инчи TK06

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Број На Модел На:
TK06
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
Аметист,Топаз
боја:
Виолетова,Multicolor
Тежина:
40CT
Должина:
40mm
Камен големина:
15x10mm

Слична стока во категоријата..