• Намалена цена
  • Ново
Луксузна Сонцето Месечината Капка Сјајна Обетки Кристал Уво Dangle Boho Изјава Накит
zoom_in

Луксузна Сонцето Месечината Капка Сјајна Обетки Кристал Уво Dangle Boho Изјава Накит

DEN 96.00 152.64

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Единствени дизајниран со сонцето и месечината pendant, ви дава модерен изглед.
Инкрустирани со кристал, многу примамливо.
Изјава накит, погоден за свадба, забава, саем, коктел, итн.
Точка Име : Обетки
Пол : Жените
Тема : Убавина
Стил : Гроздобер
Материјал : Алуминиумски, Кристал
Прилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, саем, Коктел, итн
Карактеристики : Долго, Dangle, Сјајна Кристал, Изјава Накит, Сонцето и Месечината Pendant
Големина : 10cm x 4.5 cm/3.94" x 1.77" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки

is_customized:
No
Бренд Име:
BLUELANS
Број На Модел На:
29309
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Метали Тип:
Метални Легури
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Капка Обетки

Слична стока во категоријата..