• Намалена цена
  • Ново
Едноставен Стил Црно Бела Керамички Овална Капка Обетки Партија Обетки Девојки Мода Трендовски Обетки За Жените Се Откажат Фитили Накит
zoom_in

Едноставен Стил Црно Бела Керамички Овална Капка Обетки Партија Обетки Девојки Мода Трендовски Обетки За Жените Се Откажат Фитили Накит

DEN 342.00 632.64

Износот
check Това е достапна


· Точка Бр : 2-E0036
· Тема : Жените Керамички Earring
· Боја : Бела и Црна
· Материјал : Керамички
· Големина : Како picturse
· Нето Тежина : 3g
· Пакување : Преполна со убави подарок кутија
· Испорака Датум : 1-7 дена
· Превозот : Бесплатно Со еден Подарок кутија
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. макси ѓердан
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви .
Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички. Многу благодарам!

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
keshegans
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2-E0036
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Керамички
Обликотшема:
овална
Is_customized:
Yes
Материјал:
керамички и нерѓосувачки челик
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
бело/црна
Стил:
едноставна
Пол:
Жените ,Девојка
Повод:
Свадба ,Забава ,Годишнина
Пакет:
Со Убава Кутија
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам

Слична стока во категоријата..