• Намалена цена
  • Ново
LiiJi Единствен Природен Се Зголеми Quartzs,Барок Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Злато Боја Сјајна Earring Жените Накит
zoom_in

LiiJi Единствен Природен Се Зголеми Quartzs,Барок Слатководни Бисер 925 Фунта Сребро Злато Боја Сјајна Earring Жените Накит

DEN 1999.00 2351.52

Износот
check Това е достапна


Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант/камен,вистински бисер,секој скапоцен камен/камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
бисер earring
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Lii Ji
Обликотшема:
Капка Вода

Слична стока во категоријата..