• Намалена цена
  • Ново
3 пара мода лилјак обетки ladybugs инсекти обетки пчела домашни миленици се меша бои грешки обетки druzy капка обетки Камења, накит 3305
zoom_in

3 пара мода лилјак обетки ladybugs инсекти обетки пчела домашни миленици се меша бои грешки обетки druzy капка обетки Камења, накит 3305

DEN 1721.00 1891.20

Износот
check Това е достапна


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал Природен камен Ментално : сребро позлатен Камен големина : а во споредба со владетел Форма : Како на сликата

Главниот Камен Боја:
МИКС ОД БОИ
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Бренд Име:
COLARMIX
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
3305
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Капка Вода

Слична стока во категоријата..