• Намалена цена
  • Ново
YULUCH Нов Дизајн Дрвени Earrrings 3 Бои Круг Дрвени Долги Обетки Мода Накит За Жена Девојки Партија Подароци Најновите
zoom_in

YULUCH Нов Дизајн Дрвени Earrrings 3 Бои Круг Дрвени Долги Обетки Мода Накит За Жена Девојки Партија Подароци Најновите

DEN 66.00 100.80

Износот
check Това е достапна


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YULUCH
is_customized:
No
Број На Модел На:
PB-038
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
боја:
Зелена Вино Црвено Кафеав
Големина:
10*2,2 см
Пакување:
1 пар

Слична стока во категоријата..