• Намалена цена
  • Ново
Hermosa Накит Напредни Свадба Партија Жените Обетки Плоштадот 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-013
zoom_in

Hermosa Накит Напредни Свадба Партија Жените Обетки Плоштадот 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-013

DEN 729.00 910.56

Износот
check Това е достапна


Hermosa Накит Напредни Свадба Партија Жените Обетки Плоштадот 925 Sterling Silver Жените Ангажман Обетки Серија BKHM-013

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
BKHM-013
Камен големина (должина Х ширина):
должина
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
26.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
1.5 cm
Главниот Камен:
Sapphire Смарагд Оникс Бела Топаз
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Слична стока во категоријата..