• Намалена цена
  • Ново
925 Sterling Silver Пердув Долго Капка Обетки За Жените Моден Стил Девојка Противалергиски Фунта-сребро-накит brincos
zoom_in

925 Sterling Silver Пердув Долго Капка Обетки За Жените Моден Стил Девојка Противалергиски Фунта-сребро-накит brincos

DEN 132.00 171.84

Износот
check Това е достапна


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EH709
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TenJshunzhu
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Материјал:
925 Sterling silver
Метали Тип:
925 Sterling silver

Слична стока во категоријата..