• Ново
Моден Обетки Brincos Луксузни Месечината И Стар Бисер Сини Кристал Earing За Жените Накит Earings Подарок
zoom_in

Моден Обетки Brincos Луксузни Месечината И Стар Бисер Сини Кристал Earing За Жените Накит Earings Подарок

DEN 68.64

Износот
check Това е достапна


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиумски,Обетки кристал должина : star 8.1 CM*4.8 CM,месечината 8.2 CM*3.7 CM Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,Секојдневно носат Пакет : opp кеси(добро спакувани) количина : 1 парови Акции : во парк објект
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. СЛИКАТА ПОКАЖУВА

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A312G
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
HOCOLE
Материјал:
легура(никел и олово бесплатно),кристал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,секојдневно носење
Quautity:
1 парови
Големина:
ѕвезда 8.1 CM*4.8 CM,месечината 8.2 CM*ЗА 3,7 СМ
боја:
како на сликата покажува
Брзо Express:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
is_customized:
yes
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
Моден

Слична стока во категоријата..