• Намалена цена
  • Ново
Онлајн Продавница Индискиот Нови Ретро Сина Геометриски Приврзоци Големи Обетки за Жените Фабрика трговија на Големо
zoom_in

Онлајн Продавница Индискиот Нови Ретро Сина Геометриски Приврзоци Големи Обетки за Жените Фабрика трговија на Големо

DEN 244.00 271.68

Износот
check Това е достапна


Онлајн Продавница Индискиот Нови Ретро Sapphire Геометриски Приврзоци Големи Обетки за Жените Фабрика трговија на Големо
Информација : Производот Стил : Онлајн Продавница Индискиот Нови Ретро Sapphire Геометриски Приврзоци Големи Обетки за Жените Фабрика трговија на Големо Бренд Име : БАКНИ МЕ Мода Накит (Qingdao, во Кина) Материјал : Цинк, Алуминиум ,Стакло,Смола Боја Опции : Сина Големи Обетки Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Обетки за Жените Тип на Производ : ed00623a

Главниот Камен Боја:
Жолта
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ed00623a
Бренд Име:
kissme
Производство име :
Нови Ретро Sapphire Геометриски Приврзоци Големи Обетки за Жени
боја:
Сина
Материјали:
Смола,Стакло.Цинк Легура
Тежина:
37g
Големина на:
8.5*3.9 cm
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
накит стил:
обетки за жени
клучни зборови:
големи обетки

Слична стока во категоријата..