• Намалена цена
  • Ново
Голема Промоција Неверојатни Hermosa Оган Topaz925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 Инчен TK25
zoom_in

Голема Промоција Неверојатни Hermosa Оган Topaz925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 Инчен TK25

DEN 614.00 748.80

Износот
check Това е достапна

Голема Промоција Неверојатни Hermosa Оган Топаз 925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 Инчен TK25

Главниот Камен Боја:
Розова, Многоцветни
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TK25
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
топаз
боја:
multicolor,розова
Тежина:
50.5CT
Должина:
48mm
Камен големина:
13X13mm

Слична стока во категоријата..