• Намалена цена
  • Ново
топла продаде - Претерани Miao сребрен раб Обетки сите натпревар уво накит мода најдобри роденден Earring
zoom_in

топла продаде - Претерани Miao сребрен раб Обетки сите натпревар уво накит мода најдобри роденден Earring

DEN 696.00 1391.52

Износот
check Това е достапна


Опис
Miaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини. Постојат многу бод, везови, везови, везови, плетенка јазол вез, везени палачинка завиткани, decals, влечење цвеќиња, хит на детето, десет видови на цвеќиња, Miaoxiu покажува технолошко ниво на Miao жени висока прецизност. Но, во последно време, постојат убави жени се прашуваат, зошто е тоа стар? Зошто работите се валкани, па дури и недостатоци. Тој рече мојот. Стариот вез е на рака извезени од старите времиња, а тоа е на неколку години. Стариот е неизбежна, но исто така и малку подобро, изгледа нови. Валкани и blemish се сите траги на време врнежи, тоа е неизбежно.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Бренд Име:
firehorse
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A

Слична стока во категоријата..