• Намалена цена
  • Ново
2018 Мода Бела Вода Капка Кристал Долго Dangle Обетки за Жените Шарм Половина Круг Бисер Earring Женски Нови Накит EC549
zoom_in

2018 Мода Бела Вода Капка Кристал Долго Dangle Обетки за Жените Шарм Половина Круг Бисер Earring Женски Нови Накит EC549

DEN 120.00 143.52

Износот
check Това е достапна


2018 Мода Бела Вода Капка Кристал Долго Dangle Обетки за Жените Шарм Половина Круг Бисер Earring Женски Нови Накит EC549
Информација за производот : Точка Име : Пад Обетки Боја : Бела Количина : 1 Пар Состојба : 100% Сосема Нов Вашето внимание ве молиме :
1.Ако вашата цел е ≥ $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта (со валиден следење на број) .
2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци).
3.Ве молиме додадете сите предмети да се количката првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!
Производот се покаже :
За Шопинг 1.Пред исплата,ве молиме потврдете го редоследот на боја, количината и големината, ако производот селекција не е јасно, можете да оставите порака за да ми каже, јас ќе ви помогне. 2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат адреса и информации за контакт за да се олесни поштата да се добие вашиот пакет во времето. 3.Ако сакате да се купи повеќе , може да се преземе пораката за мене јас ќе ти даде некои ПОПУСТ. 4.Ние ќе се прогласи како подароци или примероци со мала вредност. За Повратни Информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе срце до срцето slove било проблем за вас.Се надевам да се добие разбирање и поддршка. За Превозот 1.Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2.Бесплатен Превозот За Светот Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.И кога јас го испрати стоката јас ќе ја искористам порака за да ви ја следење на број.Можете да го пребарување стоки Логистика информации.Исто така, може да се преземе пораката за мене каде е стоки јас ќе ви помогне ,и јас ќе направам најдобро за вас . www.17track.net/zh-cn/

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MWsonya
Број На Модел На:
EC549
Обликотшема:
Капка Вода
Тип:
капка обетки За Жени
Пол:
жените/девојка
Материјал:
легури,Кристално
боја:
Бела
дизајн:
Водена Капка Обетки Кристал Бисер
Пакет:
OPP вреќа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас

Слична стока во категоријата..