• Намалена цена
  • Ново
жените Накит класичен Earring топла црвена вода капка мушка природни Јужна Морска школка бисер dangle златна боја кука Earring
zoom_in

жените Накит класичен Earring топла црвена вода капка мушка природни Јужна Морска школка бисер dangle златна боја кука Earring

DEN 249.00 383.52

Износот
check Това е достапна

Опис На Производот Детали
Материјал : школка бисер
Школка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreous ткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од. Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме.
Состојба : Нова
Ако сакате да се купи повеќе , ве молиме контактирајте со нас . Ви благодариме !
Мушка Големина : 9x13mm; различна големина, различни цена!
( randomness стил )

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E-184
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода

Слична стока во категоријата..