• Намалена цена
  • Ново
925 stering сребрен накит сребро обетки топла продажба модни жените наоди голема огромен секојдневен солидна CE020
zoom_in

925 stering сребрен накит сребро обетки топла продажба модни жените наоди голема огромен секојдневен солидна CE020

DEN 94.00 114.72

Износот
check Това е достапна


Пакет се вклучени :
Сосема нов објект како слика
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPS-от или Хонгконг пост.
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа
обично трае 3-7 работни дена за испорака.
3-Хонгконг Пост.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг). Ние ќе
бродот на точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ
КОНГ по потврди за плаќање. Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена. Тоа
обично трае 7-20 работни денови за испорака. Понекогаш како прилагодено проблем и
времето проблем, тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
4-20 поставува следново за да превозот употреба : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг) и
HK Пост Воздух Mail (≤ 2 кг)
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема
повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YUEYIN
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
CE020

Слична стока во категоријата..