• Намалена цена
  • Ново
Bonsny Акрилик Цртан Филм Капка Dangle Топол Воздух Оган Балон Симпатична Обетки Стил Мода Накит За Девојки Жените Тинејџерски Девојки Подарок Рефус
zoom_in

Bonsny Акрилик Цртан Филм Капка Dangle Топол Воздух Оган Балон Симпатична Обетки Стил Мода Накит За Девојки Жените Тинејџерски Девојки Подарок Рефус

DEN 48.00 93.60

Износот
check Това е достапна


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AE709
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Железо
Големина:
36mm x 20mm Charm size approximately 1.42tall & 0.79 width
Тежина:
3.0g/pair
боја:
multicolor
Пад На Превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Повод:
Патување,Забава,Датира,Божиќ Подарок,и др
Погоден за:
Жени, Девојки, Тинејџерите, Деца
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Авторските права:
BONSNY Држете ги и авторските Права

Слична стока во категоријата..