• Намалена цена
  • Ново
BOROSA Новите Природни Австралија Камен со кои се Соочуваат Златна Боја Druzy Threader Обетки, Drusy Earring Dangle Обетки за Жените G1353 S1353
zoom_in

BOROSA Новите Природни Австралија Камен со кои се Соочуваат Златна Боја Druzy Threader Обетки, Drusy Earring Dangle Обетки за Жените G1353 S1353

DEN 972.00 1080.00

Износот
check Това е достапна

Материјал : Природни Австралија Жад Камен Големина : Прибл.Камен Големина : 21x6mm Дебелина : 6mm Тежина : Околу.3.4~3.8 г Облик : Точка Метал заврши : Златна Боја/Сребрена Боја OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G1353
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
21x6mm
Дебелина:
6mm
Долго Се Откажат Должина:
синџир
Материјал:
100% Природни Австралија-Jade
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Капка Earring, Threader Обетки
Пол:
Жени, ДЕВОЈКИ
Стил:
Тренди
Тежина:
3.4~3.8g

Слична стока во категоријата..