• Ново
Dayoff Европската Накит Бело Срце Dangle Earings Симпатична Смола Обетки За Жените Накит Партија Подарок E839
zoom_in

Dayoff Европската Накит Бело Срце Dangle Earings Симпатична Смола Обетки За Жените Накит Партија Подарок E839

DEN 106.08

Износот
check Това е достапна

Добредојдовте на Потемна
Количина : 1pair
стил : Dangle Обетки
големина : како фотографија
Материјал : смола
Боја : како на сликата шоу
добредојдовте во мојата продавница :
Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент. 2.Со разликата во measurment метод pls дозволете 1-2cm толеранција.
Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
ние не презема одговорност за било кој данок .
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E839-Т1
Бренд Име:
Dayoff
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Сет:
1pair
објектот стил:
dangle обетки
Тежина:
5g
Пол:
женска
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слична стока во категоријата..