• Намалена цена
  • Ново
Голема Промоција Шарм Црвено Garnett Topaz925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/4 Инчи TK30
zoom_in

Голема Промоција Шарм Црвено Garnett Topaz925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/4 Инчи TK30

DEN 614.00 748.80

Износот
check Това е достапна

Голема Промоција Шарм Црвено Garnett Topaz925 Sterling Silver Dangle Обетки За Жени 2 1/4 Инчи TK30

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Портокалова
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TK30
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
Гранат,Топаз
боја:
Црвена,Зелена,Мед
Тежина:
48.5CT
Должина:
55mm
Камен големина:
15x10mm

Слична стока во категоријата..