• Намалена цена
  • Ново
Голема Промоција Убава Црвена Подароци Дизајн 925 Sterling Silver Dangle Симпатична Обетки За Жени 1 Инчен SPCE832-A
zoom_in

Голема Промоција Убава Црвена Подароци Дизајн 925 Sterling Silver Dangle Симпатична Обетки За Жени 1 Инчен SPCE832-A

DEN 472.00 576.00

Износот
check Това е достапна


Голема Промоција Убава Црвена Подароци Дизајн 925 Sterling Silver Dangle Симпатична Обетки За Жени 1 Инчен SPCE832-A

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SPCE832-A
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
боја:
Црвена
Тежина:
14CT
Должина:
21mm
Камен големина:
10x9mm

Слична стока во категоријата..